5 שיטות לטיפול בנשירת שיער

נשירת שיער היא בעיה נפוצה בקרב גברים ונשים. כן, גם נשים חוששות ומרגישות ירידה בביטחון העצמי כשהן מגלות שיש להן נשירה, בדיוק כמו גברים. בעיה זו שחולשת על כל המגדרים היא פתירה וניתן להתמודד איתה בקלות, כל עוד מכירים את מגוון הפתרונות האפשריים. טיפול prp לשיער, מברשות לייזר, ועוד …

תחליפים וויטמינים

היום, ניתן למצוא בכל בית מרקחת ויטמינים ותוספי תזונה המסייעים לזקיקי השיער לצמוח בתדירות גבוהה יותר מהקרקפת שלנו ולפצות על נשירת שיער.

השתלת זקיקי שיער

הפתרון שהוא מפורסם ביותר בגלל עליית כמות הטיסות שיוצאות לטורקיה הוא אפשרות כירורגית שהפכה לנפוצה ומאוד מיינסטרים ברחבי העולם. השתלת זקיקי שיער בטכנולוגיות מתקדמות יכולים לפצות לחלוטין על ראש קירח ובמצבים של נשירה מתקדמת להוסיף לנראות ראשינו ולאפשר לנו לשמור על הביטחון העצמי שלנו.

מברשת לייזר

פתרון עתידני ומעניין שמגיע אלינו היישר מארצות הברית. מדובר במרשת שמקרינה קרני לייזר על הקרקפת שלנו בזמן הסירוק. ההיגיון של מכשיר זה, הוא שאור וחום שווה ערך לאנרגיה. תהליך הסירוק בלייזר מעודד צמיחת שיער בקרקפת מתוך שורשי השיער הקיימים, מחזק את הקיימים והופך את תהליך ההידקקות של זקיקי השיער.

שמן קיק

שמן קיק הוא פתרון נהדר לחיזוק הקרקפת ושיפור נראות השיער שלנו. שמן קיק מחזק את שורשי השיער ומעודד צמיחה של שערות חדשות, מעניק לחות, מונע קשקשים ושומר על מראה חלק ומבריק לשיער שלנו.

טיפול prp לשיער

טיפול PRP הינו טיפול מהפכני ופורץ דרך. מדובר בהזרקת נוזל פלזמה לקרקפת שלנו. נוזל פלזמה הוא למעשה משיכה של דם מהמטופל שמגיע לטיפול זה, השבחת הדם שנמשך וריבוי תאי הפלזמה בו ולאחר מכן הזרקה לקרקפת באמצעות מכשיר דרמה פן.

מגוון פתרונות

כל הפתרונות הנ"ל הם הנפוצים והיעילים ביותר לטיפול בנשירת שיער. בראש כל פתרונות אלו עומד טיפול prp לשיער. למה? טיפול PRP לשיער הוכח כיעיל ביותר והטבעי ביותר. מדובר בסופו של דבר במשיכת דם של המטופל וייעול שלו במהלך המרתו לנוזל פלזמה מועשר. אל תשכחו להתייעץ עם רופא!

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את:

הדברה זה מזיקיס

מה הוא הזמן הנכון לבצע הדברה? ג'וקים, נמלים, יתושים – כל כך הרבה מזיקים שונים יש באביב-קיץ הישראלי ואתם תוהים לעצמכם – איך אפשר קצת

קרא עוד »
השלבים להקמת חדר נקי

חדר נקי הוא מונח מאוד כולל ויש צורך לפשטו. החדר הנקי משמש כעזרה חשובה מאוד לעולם הרפואה, המזון, החלל, האופטיקה ועוד. ישנם שלבים להקמת החדר

קרא עוד »
דילוג לתוכן