הכירו את אמיר קליבנוב – המנכ"ל שמשלב בין עסקים לאחריות חברתית

אמיר קליבנוב, מנכ"ל ובעלים של חברת ט.א. יעוץ וניהול בע"מ, הוא דמות מפתח בעולם המימון והאשראי העסקי בישראל. הוא מוביל את החברה עם חזון ייחודי שמשלב בין הצלחה עסקית לבין אחריות חברתית. עם ניסיון עשיר וראייה אסטרטגית רחבה, אמיר קליבנוב יוצר מהפכה בתפיסת המימון לעסקים בארץ.

רקע מקצועי וחזון

אמיר קליבנוב הוא איש עסקים מנוסה ובעל תואר שני M.B.A מאוניברסיטת תל אביב. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול פרויקטים וחברות שונות, אמיר מביא עמו שילוב נדיר של יכולות יצירתיות וחדשניות יחד עם הבנה עמוקה של הצרכים העסקיים של כל לקוח.

החזון של אמיר קליבנוב מתמקד בסיוע לעסקים בישראל להגדיל את מקורות המימון שלהם, לממש את הפוטנציאל העסקי ולהתמודד עם האתגרים הפיננסיים שהם נתקלים בהם. החברה שבראשה הוא עומד, ט.א. יעוץ וניהול בע"מ, מספקת פתרונות מימון מגוונים שמותאמים באופן אישי לכל עסק בהתאם לצרכיו ולמאפייניו.

פעילות החברה

חברת ט.א. יעוץ וניהול בע"מ, בראשות אמיר קליבנוב, מתמחה במתן פתרונות מימון מגוונים לעסקים. החברה פועלת מתוך הבנה עמוקה של הצרכים העסקיים הייחודיים של כל לקוח ומציעה שירותים מותאמים אישית הכוללים מימון יבוא, מימון רכש והלוואות גישור. עם ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה בתחום המימון והאשראי, החברה שמה לה למטרה לסייע לעסקים להגדיל את מקורות המימון שלהם, להתמודד עם אתגרים פיננסיים ולממש את הפוטנציאל העסקי שלהם. השירותים המקצועיים והמגוונים של ט.א. יעוץ וניהול נבנים במדויק בהתאם לתזרים המזומנים, צרכי הייבוא והרכש, והצמתים העסקיים של כל לקוח, תוך שמירה על גמישות תפעולית והשקעה מושכלת בצמיחה:

מימון יבוא

אחד השירותים המרכזיים שמציעה החברה הוא מימון יבוא. חברות רבות בישראל נדרשות לייבא סחורה או ציוד מחו"ל, ותהליכים אלו מציבים אתגרים פיננסיים ייחודיים. ט.א. יעוץ וניהול מספקת פתרונות מימון מותאמים שעוזרים לעסקים להתגבר על עלויות ביניים, זמני אספקה ארוכים והצורך בהון חוזר. הפתרונות נבנים בהתאמה אישית לכל לקוח, ומסייעים בהבטחת תהליכי יבוא חלקים ויעילים.

מימון רכש

בנוסף למימון יבוא, החברה מעניקה שירותי מימון לרכש. פתרונות אלו נועדו לסייע לעסקים במימון רכישת ציוד, חומרי גלם, מלאי או נכסים אחרים הדרושים להרחבת הפעילות העסקית. הפתרונות מותאמים לתזרים המזומנים של הלקוח ולתקופת השימוש בנכס הנרכש, ומאפשרים גמישות תפעולית והשקעה מושכלת בצמיחה.

הלוואות גישור

עוד שירות חשוב שהחברה מספקת הוא הלוואות גישור. הלוואות אלו מיועדות לעסקים הנמצאים בצמתים משמעותיים בפעילותם, כמו צורך בהון חוזר נוסף למימון פרויקט, מיזוג או רכישה, או לגישור על פערי מימון עד לקבלת מימון ארוך טווח. הלוואות הגישור מאפשרות לעסקים לנצל הזדמנויות עסקיות מבלי להיתקל במחסומי מימון זמניים, ומספקות פתרון מהיר וגמיש לצרכים פיננסיים דחופים.

הערכים המובילים

החברה בראשות אמיר קליבנוב מונעת על ידי ערכים של יצירתיות, חדשנות, ראייה אסטרטגית והובלה. ערכים אלו מהווים את הבסיס לפעילות החברה ומניבים תוצאות מצוינות עבור הלקוחות. אמיר שם דגש מיוחד על הבנת הצרכים העסקיים של כל לקוח והתאמת הפתרונות המימוניים בצורה מדויקת ומקצועית.

אחריות חברתית וסביבתית

אחת התכונות הבולטות של אמיר קליבנוב היא מחויבותו העמוקה לאחריות חברתית וסביבתית. אמיר מאמין כי עסקים חייבים לשלב בין הצלחה כלכלית לבין תרומה לחברה ולסביבה. החברה בראשותו דואגת ליישם עקרונות של אחריות חברתית וסביבתית בפעילותה היום-יומית.

מעורבות קהילתית

ט.א. יעוץ וניהול בע"מ תומכת בפרויקטים קהילתיים רבים ותורמת לנושאים חשובים כמו חינוך, בריאות וסביבה. המעורבות הקהילתית היא חלק בלתי נפרד מהאופי והזהות של החברה. אמיר עצמו משתתף בפעילויות התנדבותיות ותורם מזמנו וממשאביו לקידום נושאים חברתיים וסביבתיים.

דוגמה אישית

אמיר קליבנוב מהווה דוגמה אישית לעובדיו וללקוחותיו. הוא מוביל את החברה ביד רמה, אך גם מחויב לפעול באחריות חברתית ולתרום לחברה. הגישה שלו מראה שאפשר לשלב בין הצלחה עסקית לבין מחויבות לערכים חברתיים וסביבתיים, וכי עסק מצליח הוא כזה שמבין את חשיבות התרומה לקהילה ולסביבה.

המנהיג שמאחורי החברה

אמיר קליבנוב הוא איש עסקים מוביל בעל חזון רחב ומעורבות חברתית עמוקה. היכולות היצירתיות והחדשניות שלו מובילות את החברה להישגים מרשימים עבור לקוחותיה. הוא ידוע ביכולותיו לנהל פרויקטים גדולים ומורכבים בצורה מוצלחת, תוך שמירה על ערכים של יושר, מקצועיות ואחריות חברתית.

כישורים וניסיון

עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום המימון והאשראי, אמיר קליבנוב מביא עמו ידע נרחב והבנה עמוקה של השוק הפיננסי. הוא בעל יכולות ניהול והובלה גבוהות, ומסוגל להתמודד עם אתגרים מורכבים ולהוביל את החברה להצלחה מתמשכת.

השפעה על התחום

אמיר קליבנוב השפיע רבות על תחום המימון העסקי בישראל. החזון והחדשנות שהוא מביא עמו יוצרים סטנדרטים חדשים בתחום ומאפשרים לעסקים רבים להגשים את הפוטנציאל שלהם. הוא ממשיך להיות כוח מניע בשוק הפיננסי ומשפיע רבות על הדרך בה עסקים ניגשים לנושא המימון והאשראי.

סיכום

אמיר קליבנוב, מנכ"ל ובעלים של חברת ט.א. יעוץ וניהול בע"מ, הוא דמות מובילה בעולם המימון העסקי בישראל. עם חזון ייחודי שמשלב בין הצלחה עסקית לאחריות חברתית, הוא מוביל את החברה להישגים מרשימים עבור לקוחותיה. פעילותו משלבת בין יצירתיות וחדשנות לבין מחויבות לערכים של יושר, מקצועיות ואחריות חברתית. עם ניסיון עשיר וראייה אסטרטגית רחבה, אמיר קליבנוב מהווה דוגמה למנהיגות עסקית וחברתית שמביאה לשינוי חיובי בשוק הפיננסי ובחברה בכלל.

הנ"ל אינו יועץ השקעות, ואין באמור המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את:

דילוג לתוכן